VA SPORT

Najnovije sportske vesti iz Valjeva!

** Ostali sportovi Rukomet

Pobeda Srbijanke, porazi Valjeva i VA 014

U 8. kolu Druge lige centar za odbojkašice ekipa Srbijanke 014 je savladala Smederevo u gostima, rezultatom 1:3 (23:25, 16:25, 25:19, 21:25).

Iako su povele sa 0:2, Valjevke su u trećem setu dozvolile domaćoj ekipi da smanji rezultat, ali su sigurnom igrom u poslednjem, stigle do trijumfa. Bila je to šesta pobeda za Srbijanku, koja se sada nalazi na deobi 4. pozicije.

Sa druge strane, ekipa Valjeva poražena je od Novog Sada, u gostima, sa 3:1 (25:12, 25:21, 23:25, 25:19). Domaći tim, pokazao je kvalitet i prvi set je rešio u svoju korist ubedljivo.

U drugom je bilo nešto napetije, ali su Novosađanke bile sigurne u završnici. Treći set pripao je Valjevu, ali nije bilo snage za nešto više.

Valjevo se sada nalazi na deobi 4. mesta koje sa skorom 4/4 deli sa 4 ekipe.

Što se tiče muške odbojke, odbojkaši VA 014, doživeli su poraz od Loznice maksimalnim rezultatom.