** Fudbal

Omladinci i kadeti Radničkog sjajni protiv Sloge

Danas su kadeti i omladinci Radničkog u okviru 7 kola Prve lige Srbije Zapad ugostili vršnjake Sloge iz Kraljeva i ostvarili dvostruki trijumf.

KADETI: Radnički – Sloga (Kraljevo) 4:3

U veoma neizvesnoj utakmici gosti su bolje počeli i već u 18 minutu vodili sa 0:2. Radnički je u 24 min. preko Miškovića iz slobodnog udarca smanjio na 1:2. Ipak Kraljevčani u 27 minutu povećavaju vodstvo na 1:3.

Napadali su narandžasto plavi i u 38. min, preko Tanasijevića smanjuju na 2:3.

Već na samom startu drugog poluvremena posle sjajne akcije u 50 min Krstić poravnjava na 3:3. Pobedu domaćima donosi Mišković iz penala u 86 minutu.

[Radnički] – Manojlović, Sajić, Milutinović, Birtašević, S.Todorović, M.Todorović, Radivojević, Mišković, Tanasijević, Krstić, Timotić. U igru su ulazili Pertović, Malenčić, Tadić, Mitrović i Janković.

OMLADINCI: Radnički – Sloga(Kraljevo) 3:0

Moglo bi se reći rutinska pobeda, ali prvu priliku za pogodak imali su gosti koji nisu iskoristili penal u 5. min, Krstić je sjajno intervenisao.

To je svakako probudilo domaće igrače koji su poveli u 18. minutu preko Marjanovića. Rezultatom 1:0 je i završeno prvo poluvreme.

U 74 minutu preko Aškovića, Radnički je duplirao prednost, a konačnih 3:0 postavio je Perić u 93 min.

[Radnički] – Krstić, Vićentijević, (Milivojević) Damnjanović, Marjanović, Perić, Čvorić, Živanić, Petrović, (Ranković), Đukić, (Đorđević), Ašković, Tomić.

Piše: Zoran Andrić