GK ”Herkules 014” ugostio mlade gimnastičare na takmičenju ’’D’’ programa u Prvoj osnovnoj školi
Pod pokroviteljstvom Gimnastičkog saveza Centralnog regiona Srbije u organizaciji GK “Herkules 014”, u subotu, 30. maja, održano je takmičenje “D” programa.

Takmičenje u kojem su učestvovale najmlađe gimnastičarke i gimnastičari imalo je za cilj sticanje iskustva, usađivanje ljubavi prema sportu, a u punoj sali Prve osnovne škole, u pozitivnoj atmosferi, publika nije štedela aplauze za svaki izvedeni gimnastički element, sastav.

Na takmičenju su bili prisutni klubovi iz: Kragujevca, Kraljeva, Šapca, Smedereva, Požarevca, Kostolca, Valjeva. Sa 140 takmičara naš grad je poneo epitet Gimnastičkog centra posle više od 25 godina.

’’Zahvaljujemo se Gimnastičkom savezu Centralne Srbije na poverenom domaćinstu i rukovodstvu Prve osnovne škole na logističkoj pomoći u organizaciji, bez koje takmičenje ne bi moglo biti ocenjeno najvišom ocenom,’’ poručuju iz GK ’’Herkules 014’’.
























