VA SPORT

Najnovije sportske vesti iz Valjeva!

** Fudbal

Crveni karton pomeo Tešnjarce, Stari Drugari slavili u Ljigu

Fudbaleri Tešnjara poraženi su od ekipe Starih Drugara u 23. kolu Međuopštinske lige Kolubara rezultatom 3:1 (1:1).

Igrala je valjevska ekipa egal u prvom poluvremenu, do momenta kada je Milosavljević zaradio drugi žuti karton.

Samim tim, Tešnjar je ostao sa 10 igrača čitavo poluvreme, što je kvalitetna domaća ekipa uspela da iskoristi.

Valjevci su u 21. minutu stigli do vođstva pogotkom Liknića, a izjednačenje je stiglo u 45. minutu kada je Dragićević pogodio. Poedu Ljižanima doneli su Đorđević pogotkom u 63. minutu i Ivanović pogotkom u završnici meča za 3:1.

SASTAVI:

STARI DRUGARI: Žujović Nikola, Andrić, Jevtić, Martinović, Ivanović, Žujović Nemanja, Pavlović, Dejanović, Đorđević, Nerić, Dragićević, Alempijević (od 90.), Petrović (od 84. min), Mijailović (od 63. min)

TEŠNJAR: Nedeljković Nemanja, Radosavljević, Marković, Nedeljković Nenad, Milosavljević, Simanić, Simeunović, Petronijević, Vukosavljević, Zdravković, Liknić, Ranđelović (od 64. min), Milisavljević (od 17. min), Milosavljević Nenad (od 46. min)