Fudbalski klub Radnički s Petog puka ugostio je sinoć generalnog direktora Crvene zvezde, Zvezdana Terzića, sklopivši stratešku saradnju sa šampionom Srbije, čime je ideja i inicijativa, koja je još ranije uspostavljena, konačno i ostvarena u praksi.
Predstavnici narandžasto-plavih, ispred svih predsednik kluba Andrija Vlajković i sportski direktor Radovan Ranković, vodili su dug razgovor sa dugogodišnjem prvim čovekom crveno-belih, a epilog istog bilo je upravo ostvarivanje predložene saradnje.
Terzić je upoznat sa programom kluba za dalji napredak i razvoj, a strateška saradnja sa Crvenom zvezdom sprovedena je u oblastima dugoročne saradnje omladinskih škola, finansija i infrastrukture.
Javnost i navijači Radničkog uskoro će biti detaljnije obavešteni o narednim koracima kluba s Petok puka, prenose zvanični kanali narandžasto-plavih.
View this post on Instagram





















