Đermanovićeva Vječišta naredne sezone u poljskoj Ekstraklasi
Poljska Vječišta, čiji dres od minule zime nosi Valjevac Aleksandar Đermanović, naredne sezone biće deo elitnog ranga poljskog fudbala, čuvene Ekstraklase, pošto je u finalu plej-ofa za popunu iste savladala Črobri Glogov s 2:1.

Mladi centarhalf u ovoj utakmici nije mogao da pomogne žuto-crnima, pošto je u polufinalnom susretu, u kom je ekipa iz Krakova bila bolja od Polonije iz Varšave s 3:2, u 41. minutu zaradio direktan crveni karton.
Đermanović je sakupio ukupno osam ligaških nastupa za Vječištu, na kojima je postigao jedan pogodak, a bio je jedan od najbolje ocenjenih igrača u celom timu tokom prethodnih nekoliko meseci.
Pre njegovog tima, plasman u najviši rang direktno su obezbedili Visla Krakov i Slask Vroclav.




















