Srebro za Magdalenu Obućinu i Crvenu zvezdu na finalnom turniru prvenstva Srbije
Valjevska odbojkašica Magdalena Obućina dodala je u svoju kolekciju još jedno odličje, pošto je sa juniorskim timom Crvene zvezde osvojila srebro na finalnom turniru prvenstva Srbije, gde su crveno-bele u finalu posle velike borbe poražene u taj-brejku od ekipe Srema, po setovima 26:28, 24:26, 25:21, 25:14, 15:13.

Na putu do finala, Zvezda je najpre ubedljivo savladala Leskovac s 3:0 (25:8, 25:8, 25:8), da bi u drugom kolu bila poražena upravo od Srema s 3:2 (15:25, 18:25, 25:21, 25:23, 8:15), a onda bila bolja od Partizana s 3:0 (25:17, 25:11, 25:12).
U polufinalu, posle preokreta savladan je Omladinac rezultatom 3:2 (26:28, 24:26, 25:21, 25:14, 15:13), koji je potom u meču za treće mesto nadigrao OK Beograd s 3:1.




















