VA SPORT

Najnovije sportske vesti iz Valjeva!

* ** Fudbal

Radničkom bod na gostovanju lideru u Bogatiću, u subotu protiv Železničara na Petom puku

Fudbaleri Radničkog s Petog puka prethodnog vikenda bili su gosti lideru Kolubarsko-mačvanske zone, Mačvi iz Bogatića, te su u susretu 6. kola ovog takmičenja remizirali rezultatom 1:1. Imali su izabranici Vladice Petrovića ceo plen u svojim rukama, ali su ispustili trijumf u završnom delu meča.

U odnosu na prvoplasirani tim, zaostaju samo četiri boda, tako da su i te kako u igri za najviši plasman, s tim da će za tako nešto biti potrebno da konačno probiju led i na domaćem terenu, za šta će imati priliku sledeće subote, kada će na stadionu ”Komšija Rade” za protivnika imati jakog rivala i još jednog konkurenta za prvo mesto, ekipu Železničara iz Lajkovca.

U prekjučerašnjem duelu, narandžasto-plavi su poveli preko Miloša Raševića u 29. minutu, ali je domaćin u finišu susreta, u 81. minutu, preko Đorđa Jerotića došao do izjednačenja.

Stadion: Gradski, Bogatić

Sudije: Stefan Zujalović (Aranđelovac), Milan Ilić (Aranđelovac), Milorad Lekić (Aranđelovac)

Delegat i kontrolor: Slaviša Pavlović (Donji Dobrić)

Žuti kartoni: Vukojević, Petrović (Mačva)

MAČVA: Stojčević, Šuman (od 46. V. Tomić), Vukojević, Mišić (od 78. Popadić), Jerotić, A. Tomić, Stanić, Isaković, M. Simić, N. Simić, Drezgić

RADNIČKI: Ranković, Marković (od 71. Stevanović), Simeunović, Đurić, Petrović (od 80. Perić), Rašević, Vasić, Živanić, Ašković, Milanović, Živanović