PROMENE U ŽELEZNIČARU: Nikolić novi trener, Rankovićeva i Punišićeva pojačanja
Nedugo po završetku sezone u Super ligi Srbije, ŽOK Železničar iz Lajkovca krenuo je s kovanjem planova za budućnost, te su već sada povučeni određeni potezi koji se tiču formiranja stručnog štaba i tima za narednu takmičarsku godinu.

Ratka Pavličevića, koji je ostao u klubu, ali na drugoj poziciji, na mestu trenera zamenio je doskorašnji strateg Omladinca, Marko Nikolić, dok su od prošlosezonskih prvotimki produžene saradnje s Milenom Koprivicom, Katarinom Lukić i Milicom Živanović, dok su ’’Ćiru’’ pojačale povratnica Sara Ranković (dizač, Lugož) i libero Jovana Punišić (Jedinstvo SP).
Klub se u međuvremenu zahvalio na saradnji doskorašnjem pomoćnom treneru Marku Joviću, kao i fizioterapeutu Marku Marinkoviću.




















