POVRATAK NA MAPU: Miloševićev Rad overio plasman u zonski rang
Nekadašnji superligaš i klub koji je iznedrio veliki broj igrača, reprezentativaca, čije su karijere dosegle visok nivo i na tlu naše zemlje, ali i u inostranstvu, širom Evrope i sveta, a koji je prethodnih godina doživeo krah u svakom smislu te reči i preselio se u najniže rangove takmičenja, Rad sa Banjice, zvanično je postao šampion Prve beogradske lige – grupa C, te će naredne sezone biti deo Zonske lige “Beograd”.

Na krilima bivših prvotimaca, koji su se u poznim igračkim godinama vratili na stadion “Kralj Petar Prvi”, popularni “Građevinari” uspeli su svoj Rad podignu za stepenik više i približe ga mestu gde pripada.
Deo ove lepe priče bio je i Osečanac Branislav Milošević, kojem je ovo treći mandat na Banjici. Ove sezone, prekaljeni defanzivac odigrao je 19 mečeva i postigao četiri gola.

U poslednjem ligaškom kolu, Rad je u gostima slavio protiv Boleča rezultatom 1:4, te je s bodom više u odnosu na Vranić zauzeo na kraju prvo mesto.
Najbolji strelac ekipe u ovoj sezoni bio je čuveni napadač i golgeter Andrija Kaluđerović, s 14 pogodaka.




















