VA SPORT

Najnovije sportske vesti iz Valjeva!

** Odbojka

Neuspešan vikend za valjevske odbojkašice

Odbojkašice Valjeva poražene su u 20. kolu Prve lige Srbije. Od njih su bile bolje Crno Bele 011 i to rezultatom 3:1 (20:25, 27:25, 25:15, 25:23).

Uspele su Valjevke da osvoje prvi set, bile su odlične i u drugom, ali je u neizvesnoj završnici on pripao beogradskoj ekipi. U nastavku, Crno Bele stižu lako do trećeg seta i vođstva, dok je u četvrtom Valjevo bilo konkurentno, ali nije uspelo da se izbori za peti set.

Što se tiče odbojkašica Srbijanke 014, one su u 19. kolu Druge lige Centar dočekale ekipu Smedereva. Valjevke su nažalost upisale poraz, rezultatom 1:3 (21:25, 26:28, 25:16, 21:25).

Bio je to treći izgubljen meč u nizu za Srbijanku, a sva 3, Valjevke su igrale protiv ekipa iz samog vrha tabele.

U narednom kolu, Srbijanka će gostovati Spartaku u Ljigu, dok će Valjevo ići put Bačke Palanke na megdan Patoniji.