VA SPORT

Najnovije sportske vesti iz Valjeva!

Košarka

Letnja basket liga: Rezultati četvrtog dana i raspored za peti dan (18. avgust)

Letnja basket liga 2023. počela je u ponedeljak 14. avgusta na otvorenom terenu “Student”. Prvog i drugog dana, odigrano je ukupno 26 basketa, dok je sve pratila i značajna poseta na tribinama.

Trećeg dana, gledali smo 14 basketa, a četvrtog dana je uz 11 basketa, održano i takmičenje u šutiranju trojki, tačnije kvalifikacije.

Petog dana, gledaćemo završnicu mlađih pionira, kao i meč za treće mesto devojčica. Uz to nas očekuju mečevi kadeti, kao i seniora.

FOTO: VA SPORT

REZULTATI ČETVRTOG DANA 17.8.

18.30 VETERANI: Dračić Vilidž – Tri druga 8:10
18.50 JUNIORI: Marabu Valjevo – Penzioneri 22:7
19.10 VETERANI: Dračić Vilidž – Enel Valjevo 11:21
19.30 JUNIORI: Marabu Valjevo – Metalprom 17:13
19.50 VETERANI: Enel Valjevo – Tri druga 21:13
20.10 JUNIORI: Metalprom – Penzioneri 12:5

SENIORI:

20.50 Đorđe Pešić – Vanila Bar 22:14
21.10 HUD Reprezentativci – Level UP Gaming Kafe 14:21
21.30 Peki – X Brand 12:21
21.50 Akva Svet Pet Šop – Pekara Beljić 22:15
22.10 Butik Odisej – Kafe Opera 22:12

Ekipa Blist je slobodna.

Polufinalisti u šutiranju trojki:

  1. Staša Kovačević (Blok Milivoja Bjelice)
  2. Veljko Marić (Marabu)
  3. Viktor Šerbula (NBA igrači)
  4. Stefan Ignjatović (Penzioneri)
  5. Nemanja Korčula (AS Korčula)
  6. Gavrilo Aćimović (HUD Reprezentativci)
  7. Zoran Todosić (Dračić Vilidž)
  8. Vanja Milivojević (Metalprom)
  9. Tadija Aćimović (Tehniks)

RASPORED ZA PETI DAN 18.8.

18.30 MLAĐI PIONIRI: Orlovi – Zmaj
18.50 MLAĐI PIONIRI: Munje – Čokoladne bananice
19.10 DEVOJČICE ZA 3. MESTO: Blok Milivoja Bjelice – SC Elektronik
19.30 MLAĐI PIONIRI: Meč za treće mesto
19.50 MLAĐI PIONIRI: Finale
20.10 KADETI: Janković kop – ASR
20.30 KADETI: Njeguški piken rol – Markoni hanting
20.50 KADETI: Pivnica Golos – AS Korčula

SENIORI:

21.10 Butik Odisej – Peki
21.30 X Brand – Pekara Beljić
21.50 Akva Svet Pet Šop – Kafe Opera
22.10 Blist – Vanila Bar
22.30 Đorđe Pešić – Level UP Gaming Kafe

Ekipa HUD Reprezentativci je slobodna.


Sistem takmičenja po kategorijama, možete pročitati klikom na SLEDEĆI LINK! Igra se po zvaničnim FIBA 3×3 pravilima, koja su u prilogu.

FIBA-3x3_Pravila-igre_2019_tekst

FIBA-3x3_Pravila-igre_2019_Tumacenja

NAGRADNI FOND SENIORI:

I mesto – 80.000,00
II mesto – 40.000,00
III mesto – 20.000,00


REZULTATI TREĆEG DANA – 16.8.

18.30 MLAĐI PIONIRI: Munje – Zmaj 2:4
18.50 MLAĐI PIONIRI: Čokoladne bananice – Orlovi 6:3
19.10 DEVOJČICE: Tehnički Pregled TDG Auto – SC Elektronik 21:7
19.30 DEVOJČICE: Barbie – Blok Milivoja Bjelice 10:7
19.50 MLAĐI PIONIRI: Čokoladne bananice – Zmaj 3:6
20.10 MLAĐI PIONIRI: Munje – Orlovi 5:1
20.30 KADETI: ASR – Njeguški piken rol 20:18 (18:18)
20.50 KADETI: Janković kop – Markoni hanting 7:18
21.10 KADETI Zipa klub Valjevo – AS Korčula 21:15

SENIORI:

21.30 HUD Reprezentativci – Blist 16:20
21.50 Level UP Gaming Kafe – Vanila Bar 21:12
22.10 Kafe Opera – Pekara Beljić 8:21
22.30 Butik Odisej – X Brand 21:15
22.50 Akva Svet Pet Šop – Peki 19:7

Ekipa Đorđe Pešić je slobodna.


REZULTATI DRUGOG DANA – 15.8.

18.30 PIONIRI: Članarina – Brskovo 19:9
18.50 DEVOJČICE: Blok Milivoja Bjelice – SC Elektronik 14:4
19.10 PIONIRI: Članarina – Papagajčići 5:3
19.30 JUNIORI: Iva Voda – NBA igrači 22:16
19.50 DEVOJČICE: Barbie – Tehnički Pregled TDG Auto 5:11
20.10 JUNIORI: Tehniks – NBA igrači 18:8
20.30 PIONIRI: Brskovo – Papagajčići 7:11
20:50 JUNIORI: Tehniks – Iva Voda 19:20

SENIORI:

21.10 Akva Svet Pet Šop – X Brand 21:9
21.30 Butik Odisej – Pekara Beljić 21:12
21.50 Kafe Opera – Peki 17:9
22.10 Đorđe Pešić – Blist 21:16
22.30 HUD Reprezentativci – Vanila Bar 18:16 (16:16)
Level Up Gaming Kafe SLOBODAN


REZULTATI PRVOG DANA – 14.8.

18.30 PIONIRI: Nindža kornjače – Smrt u mreži 21:11
18.50 DEVOJČICE: SC Elektronik – Barbie 3:17
19.10 PIONIRI: Smrt u mreži – Štrumfovi 12:11
19.30 DEVOJČICE: Blok Milivoja Bjelice – Tehnički pregled TDG auto 10:13
19.50 PIONIRI: Nindža kornjače – Štrumfovi 10:8
20.10 KADETI: Markoni Hanting – ASR 21:16
20.30 KADETI: Janković kop – Njeguški piken rol 8:11
20.50 KADETI: Pivnica Golos – Zipa klub Valjevo 20:15

SENIORI:

21.10 Akva Svet Pet Šop – Butik Odisej 21:19
21.30 X Brand – Kafe Opera 17:11
21.50 Pekara Beljić – Peki 19:5
22.10 Vanila Bar – Ludaci u Ladi (nije odigrano)
22.30 Đorđe Pešić – HUD Reprezentativci 22:15
22.50 Blist – Level UP Gaming Kafe 9:21

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *