Drugo mesto za Valjevo i treće za Srbijanku na završnom turniru Regionalne lige za pionirke
Prethodnog vikenda, Odbojkaški klub Valjevo bio je u valjevskoj Hali sportova domaćin završnog turnira Regionalne lige za pionirke, na kojem je učestvovao još jedan klub iz našeg grada – Srbijanka.

Pionirke Valjeva osvojile su drugo mesto na takmičenju, izgubivši u finalu od šabačkog Letnjikovca s 3:2 u setovima, ali su svakako izborile kvalifikacije za prvenstvo Srbije, kao i trećeplasirana Srbijanka, koja je u meču za treće mesto savladala šabački Zaslon rezultatom 3:2.






















