Biciklisti Bobe zapaženi na trkama na Divčibarama i u Valjevu
Biciklistički klub Boba uspešno je organizovao trku u sklopu prvenstva Srbije koja nosi naziv po Željku Savičiću i Siniši Radiću, poručnicima poginulim u NATO bombardovanju 1999. godine.
Na dva događaja, na Kraljevom stolu na Maljenu nadomak Divčibara i centralnim valjevskim ulicama okupilo se oko 400 takmičara, a prisutni su bili i predstavnici Ministarstva odbrane i brojni posmatrači. Nisu izostali ni dobri rezultati vozača Bobe u obe discipline.

Takmičar Vidak Paramentić je kao najmlađi u kategoriji do devet godina u obe discipline bio drugi. U konkurenciji devojčica do 11 godina, Emilija Paramentić je u obe discipline bila prva. Damjan Baždar kod dečaka do 13 godina je u obe discipline bio četvrti.
U kategoriji mlađih kadeta, David Đorđević je u obe discipline bio šesti, a Maša Simić u istoj kategoriji osma. Što se tiče kadeta, Lazar Jerinić je u obe discipline sa odličnom vožnjom bio drugi, Ognjen Đorđević šesti, Stefan Sredojević 14. i Aleksa Pejčić 16.
I mastersi su se u najbrojnijoj kategoriji dobro pokazali. Nemanja Trifunović je u brdskoj disciplini bio drugi, dok je u gradu odneo apsolutnu pobedu. Aleksandar Paramentić je bio peti, a Dejan Krstić osmi. Kod žena u istoj kategoriji Marijana Jerinić Živanović se okitila zlatom.
Ovim takmičenjem, biciklisti Bobe su svom klubu doneli devet medalja, čime su pokazali da su odlični vozači.




















